Sporty girls

Правильне харчування для підтримання фігури
Харчування кожної людини має відповідати її віку, сталим звичкам, характеру трудової діяльності. Вирішальний вплив харчування на здоров'я обумовлено тим, що їжа є джерелом необхідної для життя енергії і речовин, що використовуються для побудови тканин. Цей процес відбувається в організмі не тільки під час його формування та розвитку, а протягом усього життя.

 

Перебуваючи в стані безперервної зміни, функціональні структури організму постійно руйнуються і знову створюються. У дитячому та юнацькому віці переважають процеси створення тканин, в зрілому віці має місце динамічна рівновага, в старості переважають деструктивні процеси.

 

Повноцінне у всіх відносинах харчування прийнято називати раціональним, т. Е. Що задовольняє енергетичні, пластичні та інші витрати організму. Слід зазначити, що в більшості випадків смачне і ситне харчування вимогам раціонального харчування не відповідає. Оптимальне задоволення енергетичної потреби організму за рахунок харчування відбувається при рівності енергетичного потенціалу раціону, що виражається в кілокалоріях, і сумарною кількістю теплової енергії, що витрачається організмом протягом доби для підтримки життя і здійснення трудової діяльності. Зазвичай це становить 2500-4500 ккал.

 

Вважають, що рівень основного обміну у здорової людини відповідає витраті 1 калорія на годину на 1 кг маси тіла. Для молодих жінок з масою тіла 60 кг - 1440 ккал. на добу. Наше тіло - найдосконаліша машина. Ми повинні знати, хоча б у загальних рисах, принципи її роботи, її потреби, правила догляду за нею. Це - гарантія нашого здоров'я, молодості і краси.

Що слід їсти? Які б продукти ми не застосовували, якими б ліками і вітамінами не користувалися, вони не дадуть очікуваного ефекту, якщо не дотримуватися правильний режим харчування. Щоб правильно скласти баланс калорійних надходжень і витрат, необхідно насамперед врахувати всі енергетичні витрати свого організму. Кожен день треба оплачувати право на життя, яке називається "основним обміном речовин" і коштує від 1300 до 3000 ккал.

 

Обмін речовин - це сукупність хімічних реакцій, що відбуваються в тканинах з метою створення теплоти і енергії, необхідних для здійснення життєвих функцій організму та виконання розумової чи фізичної роботи. Існують два основних етапи обміну речовин - асиміляція і дисиміляція. Асиміляція - процес засвоєння організмом речовин, з яких будуються його тканини. Дисиміляція - процес розщеплення органічних речовин на більш прості сполуки.

 

Основний обмін речовин - це створення сумарної енергії, необхідної для підтримки життєдіяльності голодної людини, спокійно лежить в кімнаті, температура повітря в якій в межах від 18 до 20 градусів.

 

На питання: "Хто здорова людина?" американська медицина відповідає: "У здорової людини кишечник діє стільки разів, скільки разів на добу він їсть", т. е. зазвичай три рази. Американське "Суспільство продовження життя" склало 16 правил здоров'я:

 

1. Провітрюй всяку кімнату, яку займаєш.

2. Шукай занять на чистому повітрі з відпочинком.

3. Носи легку, простору і проникну для повітря одяг.

4. Висипайся, якщо можеш.

5. Дихай глибоко.

6. Уникай переїдання і переобремененія.

7. Їж щодня що-небудь з твердою, об'ємистої їжі.

8. Уникай надмірностей у м'ясі, яйцях, в солоній і гостро приправленою їжі.

9. Користуйся достатньо водою і зовні, і всередині.

10. Їж повільно.

11. Очищай кишечник до кінця, правильно і часто.

12. Не дозволяй отрут проникати в тіло.

13. Стій, сиди, ходи прямо.

14. міститься зуби, ясна і мова в чистоті.

15. Працюй, відпочивай, розважайся і спи з поміркованістю.

16. Будь душевно ясний.

Ваш стимул - стати стрункішою до Нового Року? Пропонуємо почати з сьогоднішнього дня! Якщо все, що говорилося вище вас зацікавило і ви вирішили, що з нового року починаєте жити, а вірніше сказати харчуватися по-новому, то це безумовно добре. Але все ж почати пропонуємо з сьогоднішнього дня. Для початку забудьте про свої зайві кілограми, і в перший тиждень не прагнете кожного разу вставати на ваги. Запевняємо вас, відчутного результату ви там не побачите. Але повірте, процес уже пішов ... Отже, почнемо ми мабуть з повної відмови від цукру і солі. Якщо ви великий любитель солоденького, то побалуйте себе медом і сухофруктами (можна зловживати !!!). Для любителів солоненького є прекрасна альтернатива - сушений часник, зелень, соєвий соус, перець.

Тепер кілька слів про продукти. Забудьте на час слово смажене (налаштовуй себе на те, що ти відірвешся в Новорічну ніч), користуйтеся термінами варене і тушковане. Це стосується в першу чергу м'яса. Можна також їсти відварну або тушковану рибку, варені білки яєць і овочі.

Приберіть свою велику тарілку подалі, дістаньте середню або навіть маленьку. Вам буде здаватися, що їсте досить багато, адже ви будете з'їдати цілу тарілку !!!

Не їжте на ходу і в дешевих забігайлівках, скажіть немає сосискам в тесті, гамбургерів і всіляким листковим пиріжків !!! Кожний прийом їжі перетворюйте в задоволення. Ретельно прожевивайте їжу.

Набридли постійні синці під очима і набряклі обличчя? Забудьте на час про улюбленого пиві та алкоголь взагалі. Щоранку починайте зі склянки мінеральної води з 2 скибочками лимона, пийте більше свіжих соків з овочів і фруктів, привчіть себе випивати хоча б 1 чашку зеленого чаю в день.

Під час робочого дня старайтемь перекушувати НЕ чіпсами і шоколадками, а фруктами або сухофруктами.

Приймайте їжу в певний час. Якщо Ви пізно приходите додому і вдень немає можливості щільно пообідати, намагайтеся готувати на вечерю легкі страви, а на ніч випивати по 1 склянці кефіру або грейпфрутового соку. Тіште себе тим, що все що Ви не з'їли на вечерю, із задоволенням з'їсте на сніданок.

В подальших статтях ви зможите дізнатись цікаві, легкі, а головне корисні рецепти для покращення вашого здоров'я та фігури. Создан 18 дек 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником